صفحه نخستتغییر در مدل کسب و کارهدف گذاری در کسب و کار همیشه در حال تغییر است.

هدف گذاری در کسب و کار همیشه در حال تغییر است.

هدف گذاری در کسب و کار همیشه در حال تغییر است.…-kasbokareshoma.com- Targeting-business-is-always-changing

هدف گذاری در کسب و کار همیشه در حال تغییر است.

به نام خدا

هدف گذاری در کسب و کار همیشه در حال تغییر است.

کسانی که آماده درک مقصودی عظیم نیستند باید افکارشان را روی انجام بی نقص وظیفه شان متمرکز کنند. مهم نیست که کار آن ها چقدر ناچیز به نظر برسد. فقط از این طریق است که افکار می تواند تجمیع شود و عزم راسخ و انرژی فرد توسعه یابد، کاری که اگر صورت گیرد دیگر هیچ چیز انجام نشدنی نیست.

-وقتی که آدمی فکر می کند- جیمز آلن-

 

 

دوستان کسب  و کار شما، سلام . در این مقاله برای تمامی افراد، مدیران و صاحبان مشاغلی که نمی توانند در هدف گذاری خود به نتیجه کافی و درستی برسند، چند راهکار پیشنهادی داریم ، تا به آسانی گره از مشکل هدف گذاری باز کنند.

انسان تا زمانی که نداند به دنبال چه چیزی هست، نمی تواند به درستی راه و مسیر خود را پیدا کند. این سردرگمی و پریشانی، موضوعی نیست که بشود با هر شخصی در میان گذاشت. پس از شما می خواهم که در نهایت سکوت و آرامش ، صبور باشید و در کنار ما تا بتوانیم به راه حل های مناسبی برای دستیابی به اهداف مان برسیم.

 

در همین ابتدا می گویم، برای اجرا گذاشتن اهداف، نیاز به تلاش و پشتکار دارید. هر چند که شکست بخورید. هر چند که ایده هایتان عملی نشود. و هر چند که دیگران فکر کنند شما در اشتباه هستید. برای رسیدن به اهداف در کسب و کار، باید دست به باز تعریف مدل کسب و کار بزنید. مدل کسب و کار خود را بر اساس فعالیت هایی که دوست دارید، آرزویتان است، و برای ایجاد ارزش برای مشتریان، باز تعریف کنید.

این مطلب را از دست ندهید  مدل کسب و کار شما چیست؟

می توانید رجوع کنید به مقالات :

طراحی مدل کسب و کار

مشتری مداری

 

چگونه می توان مدیر یک کسب و کار موفق شد؟

 

اما همیشه آن طور که می خواهیم پیش نمی رود. گاهی ، دستیابی به اهداف ، از هر موضوعی که فکر می کنید، پیچیده تر و سخت تر می شود. تکلیف چیست؟

 

17

نمی توانید مقصود و هدف گذاری کنید؟

اگر در تعریف-هدف و مقصود- کسب و کار خود مشکل داشتید، تکلیف چیست؟

اول بدانید که شما تنها نیستید.  براساس گفته یک نویسنده تنها سه درصد مردم شجاعت پیدا کردن و دنبال کردن رویاهایشان را دارند.

دوم اینکه هنوز نمی توانید با تمرکز عمیق بر هر کاری که انجام می دهید به برتری و رضایت مندی برسید. باید مراحلی را پشت سربگذارید. پس عجول نباشید. به شما پیشنهاد می کنم این کتاب را بخوانید. کتاب فرمول پی نوشته من-علیرضا جعفری– برای شما مدیر یا کارآفرین، و یا هر شخصی که در کسب و کار خود به دنبال بهترین بودن است، یک پیشنهاد خوب و البته به نفع شماست، تا پیش از انجام هر کاری، به تجربه شخصی من ، به عنوان کسی که مشاور کسب و کار هستم، دست پیدا کنید.

این کتاب، به طور خلاصه و البته به زبانی ساده برای شما از نقشه راه صحبت خواهد کرد. می توانید این کتاب را در همین سایت خریداری کنید و  در کمترین زمان به دست شما برسد.

 

fp

 

هدف گذاری همیشه در حال تغییر است.

دانستن اینکه -هدف یا مقصود- در طول زمان و به دلایل مختلف تغییر می کند سودمند است. یک دلیل این تغییر مرحله زندگی است. نگرانی های ۲۰سالگی (مثل شروع یک شغل جدید، پیدا کردن یک فرد خاص و … ) کاملا متفاوت از نگرانی های ۵۵ سالگی است. (دیدن بزرگ شدن بچه ها که وارد مرحله بزرگسالی می شوند. باقی گذاشتن یک میراث، مرگ ها، شغل های جدید در حال توسعه، بیماری و … ) در عین حال رویدادهای بزرگ زندگی هم چنان اهمیت دارند. (مثل ازدواج. طلاق. تولد ها . مرگ ها. )

این مطلب را از دست ندهید  اهمیت دانش و خلاقیت در کسب و کار

دلیل دیگری برای تغییر -هدف یا مقصود- خود شما هستید. خود شما در حال تغییرید. نظرات. دیدگاه ها و مسائل مهم زندگی تان همگی با هم در حال تغییر و تحول است.

در طول زمان؛ همه چیز به یک ثبات نیاز پیدا می کند. شکل ابراز نیازهای شما هم می تواند تغییر کند. همان طور که لارنس کوک سویی سنگ، یکی از نویسندگان در دنیای کسب و کار، می گوید:

” اهداف تان را طوری تنظیم کنید که بتوانید مداوم آنها را تغییر دهید. چون شما در حال تغییر هستید.”

پس از تغییرات اهداف خود نترسید. آرام و متین باشید. شما تنها نیستید که همیشه نگران شرایط کاری و اوضاع مالی در کسب و کار خود هستید. اما مطمئنا شما می توانید با مدیریت خود، یکی یکی مشکلات را حل کنید.

 

شما هم اکنون می توانید برای اطلاعات بیشتر به فایل تصویری که در مورد هدف و هدف گزاری تهیه شده است اقدام نمایید. برای این منظور اینجا کلیک کنید.


اهداف در برابر مقصود

بسیاری از ما اهدافی در زندگی داریم. کوتاه مدت و میان مدت که به بلند مدت می رسد.

ولی چند نفر از ما؛ داشتن اهداف حقیقی خودمان لذت می بریم؟؟؟؟

بگذارید در مقاله بعدی به شما درباره تفاوت در آنچه می خواهید (مقصود) با آنچه هدف شما (هدف گذاری است) بیشتر صحبت کنیم.

همراه ما باشید با مقاله هدف گذاری

برای دسترسی به مقاله روی عکس زیر کلیک کنید !

hadafgozari

علیرضا جعفری

مدیر سایت کسب و کار شماامتیاز شما برای این مقاله

alirezajafari249@yahoo.com

نظرات

نظر خود را بنویسید

alirezajafari
دانلود بخشی از کتاب فرمول پی (π)
برای دانلود بخشی از کتاب به صورت رایگان کافیست نام خانوادگی و ایمیل خود را وارد نمایید
دانلود بخشی از کتاب فرمول پی (π)
برای دانلود بخشی از کتاب به صورت رایگان کافیست نام و ایمیل خود را وارد نمایید
ما هیچ وقت اطلاعات شخصی شما را در اختیار عموم قرار نخواهیم داد.