صفحه نخست / اخبار علمی / فوراسکوئر چگونه درآمدزایی می کند؟
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

فوراسکوئر چگونه درآمدزایی می کند؟

چگونه می شود یک رستوران در پرت ترین نقطه شهر چنان معروف شود که هیچ وقت جای سوزن انداختن نداشته باشد، ولی در یک رستوران نبش خیابان اصلی پرنده پَر نزند؟ شاید اولین دلیل، کیفیت و حال و هوای آن رستوران باشد، ولی خلاقیت و استفاده از شیوه های نوین را هم نمی توان نادیده گرفت.

فوراسکوئر (Foursquare) یکی از شیوه های نوینی است که در عین حال که به نفع مشتریان است، صاحبان مشاغل و حتی خود فوراسکوئر هم از آن سود می برند. شما به عنوان یک مشتری، بهترین ها را می توانید انتخاب و تجربه خوب یا بد خود را به دیگران هم منتقل کنید. صاحبان مشاغل هم می توانند اطلاعات مکان کسب و کار خود را به فوراسکوئر اضافه کنند تا کاربران آنها را ببینند. فوراسکوئر امکان تبلیغ هم برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته است و تبلیغات در این اپلیکیشن با رنگ نارنجی مشخص می شوند.

البته صاحبان مشاغل می توانند خلاقیت به خرج دهند و با پیشنهادهای ویژه، مشتریان وفادار بیشتری را جذب تجارت خود کنند. به عنوان مثال می توانند اعلام کنند اگر امروز کسی در کافه یا رستوران آنها Check in کند، به یک نوشیدنی یا سالاد رایگان مهمان می شود یا اگر سه نفر با هم اعلام حضور کنند، از یک تخفیف ویژه برخوردار می شوند.

اما فوراسکوئر چه نفعی می برد؟ یکی از راه های درآمد چنین اپلیکیشنی همانطور که اشاره شد از تبلیغات صاحبان مشاغل است.

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

بازیافت گجت ها راحت تر خواهد شد

بازیافت گجت ها راحت تر خواهد شد

تقریباً تمام کاری که صنعت لوازم الکترونیک مصرفی در مورد یک محصول انجام می دهد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *