صفحه نخست / دانلود رایگان / اینفوگرافیک / اینفوگرافیک مهارت های ضروری
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

اینفوگرافیک مهارت های ضروری

هر زمانی که فرایندی را در کسب و کار خود بخواهیم ایجاد بکنیم بهترین راه حل و یا اولین گام این است که بتوانیم کار کنان خود را از لحاظ ذهنی و فیزیکی هم گام با اجرای فرایند بکنیم و یک مدیر خوب به درستی می داند که این کارکنان هستند که فرامین و دستورات او را باید اجرا کنند و در نهایت به بهترین شکل ممکن اجرا بکنند. پس باید این توانایی رو جز مهارت های ضروری قرار دهند که باید فرا بگیرند.

این که مدیر بتواند در مواقع ایجاد تشنج و ناهنجاری ها در کسب و کار یک نظر کاملا متقاوتی را ارائه کند یا این که بتواند این نظر و ایده ای متفاوتی را که ابلاغ کرده است رو با حسی درونی خود بپذیرید و ایمان داشته باشد که کار درستی را انجام می دهد و این حس درونی را به کارکنان خود انتقال دهد.

همه ما چه مدیر باشیم و یا چه یک کارمند نسبت به گذشته خود تغییراتی را داریم ولی تفاوت یک مدیر با کارمند در این است که یک مدیر باید به صورت یک الزام از این گذشته ها و تغییرات و تفاوت هایی که نسبت به گذشته داشته درس بگیرد زیرا که مسئولیت مجموعه بزرگتری را دارد. و درنهایت باید به عنوان مدیر در شرایطی باشد که شناخت کاملی از خود انگاره خود داشته باشد.

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

مدل زنجیره ارزش مایکل پورتر

مدل زنجیره ارزش مایکل پورتر

مدل زنجیره ارزش مایکل پورتر کمک می کند تا بتوانیم تحلیل دقیق تری از سازمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *