صفحه نخست / فیلم های آموزشی / بخش چهارم از فیلم طراحی نقشه کسب وکار
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

بخش چهارم از فیلم طراحی نقشه کسب وکار

طراحی نقشه کسب وکار

در بخش چهارم از فیلم طراحی نقشه کسب وکار توضیحی خواهیم داد در مورد چگونگی توصیف نقشه و همچنین مروری خواهیم داشت که در سه مرحله قبل چه فرایندی را داشتیم.

 

 

توضیح خواهیم داد که طرحی که ما تهیه می کنیم باید توجیح  اقتصادی داشته باشد و در طرح باید گام به گام به جزییات، توجه ویژه ای داشته باشیم.

مروری خواهیم داشت بر طرح توجیهی یکی دیگر از شرکت کنندگان در دوره در خصوص طرح توجیهی که با عنوان راه اندازی سالن ماساژور در شهر رشت بود.

علت اینکه سعی کردیم طرح دوستان را مرور کردیم این بود، که با تکرار این طرح ها و تحلیل و بخش بندی کردن این جزئیات مرور آگاهانه داشته باشیم بر آنچه که تا این جا در سه مرحله قبل گذشته است و همچنین طرح های مختلفی را بررسی کرده باشیم که دوستانی که فیلم ها را مشاهده می کنند بتوانند از این  موضوعات و ایده ها استفاده کنند.

گام ششم: بازاریابی

طرح بازاریابی برای ما مشخص می کند که نحوه رقابت ما در بازار باید به چه گونه باشد. نوشتن گام ششم در طراحی نقشه کسب و کار یک امر کاملاْ ضروری است.

با کمک دوستان شرکت کننده بررسی کردیم که هر کدام از دوستان نحوه رقابت شان با سایر رقبا به چه صورت بوده است. که خیلی از دوستان مزیت های رقابتی کسب وکار خودشان را مطرح کردند و توسط اعضا شرکت کننده تحلیل و بررسی شد.

در این بخش هم سعی بر این بود که بتوانیم مزیت رقابتی در کسب وکار را توضیح بدهیم و چگونه برای کسب و کارمان مزیت رقابتی ایجاد کنیم.

از اهمیت ویژه ی مزیت رقابتی توضیح دادیم که اگر در کسب وکار مان مزیت رقابتی داشته باشیم می توانیم کسب وکار مان را بهتر مدیریت کنیم.

از شما دوست عزیزی که این متن را مطالعه می فرمایید و فیلم جلسه چهارم طراحی نقشه کسب و کار را مشاهده می کنید در خواست داریم که در قسمت دیدگاه ها، نظرتان را در مورد مزیت های رقابتی که توسط دوستان مطرح شده است را اعلام بفرمایید و مزیت های رقابتی مطرح شده توسط دوستان شرکت کننده را مورد نقد و بررسی قرار دهید.

مشاهده و دانلود مستقیم

بخش اول از فیلم طراحی نقشه کسب وکار

بخش دوم از فیلم طراحی نقشه کسب و کار

بخش سوم از فیلم طراحی نقشه کسب وکار

 

نظرتان در مورد«« بخش چهارم از فیلم طراحی نقشه کسب وکار»» چیست؟ منتظر ثبت دیدگاه شما هستم.

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

نقشه کسب و کار

بخش پنجم از فیلم طراحی نقشه کسب و کار

طراحی نقشه کسب و کار در بخش پنجم به عنوان آخرین بخش از فیلم های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *