صفحه نخست / مقالات / بازاریابی / یک نمونه فرم تفاهم نامه همکاری در موسسات آموزشی
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

یک نمونه فرم تفاهم نامه همکاری در موسسات آموزشی

دوستان بزرگوار سلام

این تفاهم نامه صرفا به عنوان یک نمونه جهت ایده گرفتن و استفاده کردن از آن برای عزیزانی که قصد دارند برای انجام کارهای خدماتی  که بصورت مشترک  انجام می دهند می باشد.

تفاهم نامه

این تفاهم‌نامه بین مجموعه کسب و کار شما (شرکت هادی آریا خلیج فارس) به نشانی: بندرعباس خیابان دانشگاه کوچه دانشگاه ۹ ساختمان کوروش کبیر طبقه سه واحد ۸ و تلفن ۰۷۶۳۳۶۸۷۳۱۸ به نمایندگی آقای علیرضا جعفری که از این پس کسب و کار شما نامیده می‌شود از یکسو و مجموعه …………………… به نمایندگی ………………. به آدرس ……………… تلفن ……………… که از این پس طرف دوم نامیده می‌شود به شرح ذیل منعقد می‌گردد:

ماده ۱: موضوعات تفاهم‌نامه

۱-۱- برگزاری دوره‌های آموزشی، همایش و سمینار به‌صورت همکاری مشترک.

۱-۲- در اختیار گذاشتن فضای کلاس با حداکثر ظرفیت ۲۰ نفر و امکانات پذیرایی (تهیه پذیرایی و خدمات انجام پذیرایی به عهده طرف دوم است).

ماده ۲: مدت تفاهم‌نامه

مدت این تفاهم‌نامه صرفاً به مدت مشخص‌شده تاریخ و ساعات برگزاری کلاس‌ها طبق توافق طرفین خواهد بود.

ماده ۳: تعهدات کسب‌وکار شما

۳-۱- حضور به‌موقع و بازگشایی درب مجموعه برای حضور داوطلبان.

۳-۲- تهیه صندلی و ویدئو پروژکتور و وایت برد و سیستم صوتی مناسب برای مجموعه.

۳-۳- ارائه گواهینامه بین‌المللی در صورت اعلام طرف دوم که تعداد نفرات باید حداقل پنج نفر باشند و هزینه صدور مدارک هم به عهده طرف دوم است.

ماده ۴: تعهدات طرف دوم

۴-۱- در صورت برگزاری دوره توسط «طرف دوم» مسئولیت قانونی و دارا بودن مجوز فعالیت‌های آموزشی از مراجع ذی‌ربط به عهده «طرف دوم» بوده و هرگونه مغایرت و یا بروز شکایت را پاسخگو خواهد بود.

۴-۲- «طرف دوم» می‌بایستی کلیه اطلاعات و اسناد مربوط به موضوع تفاهم‌نامه و «کسب‌وکار شما» اعم از سیاست‌های بازاریابی، نرخ‌های تمام‌شده و اطلاعات مشتریان را کاملاً محرمانه تلقی نموده و از انتقال آن به غیر خودداری نماید.

۴-۳- رعایت همگونی در کلیه امور اطلاع‌رسانی، مکاتبات، تبلیغات و معرفی خدمات موضوع قرارداد و همچنین ارائه تعرفه و نرخ خدمات خاص قابل‌ارائه کسب‌وکار شما.

۴-۴- به‌کارگیری اصول و اخلاق حرفه‌ای در کار و به‌کارگیری کارشناسان و مدرسان مجرب در اطلاع‌رسانی صحیح به مشتریان.

۴-۵- مسئولیت کیفیت دوره‌های برگزارشده توسط طرف دوم، اعم از توانایی مدرس و کلیه امکانات و الزامات برگزاری کلاس به عهده طرف دوم است.

۴-۶- «طرف دوم» مسئولیت و عواقب هرگونه استفاده از نام‌ها و آرم‌های متعلق به «کسب‌وکار شما» را به عهده می‌گیرد و هیچ‌گونه ایجاد تعهد و یا مشکلات به وجود آمده متوجه «کسب‌وکار شما» نیست و در صورت هرگونه سوءاستفاده و بروز شکایت، شخصاً مسئول پیامدهای قانونی آن و جبران خسارات وارده به شرکت و اشخاص ثالث خواهد بود.

۴-۷- پرداخت به موقع مبالغ مربوط به تفاهم‌نامه.

۴-۸- این تفاهم نامه بدون در نظرگرفتن کسورات قانونی محاسبه شده است و در صورت نیاز باید کسورات به مبلغ تفاهم نامه اضافه گردد.

۴-۹- طرف دوم در صورت داشتن نیروی انسانی عهده بر دار کلیه مزایا و حقوق و دستمزد و تعهدات قانونی مربوط به نیروی انسانی خود است.

ماده ۵: مبالغ مربوطه

 ۵-۱- هزینه اجاره کلاس با شرایط ذکر شده در ماده یک تفاهم‌نامه و شرح جدول ذیل که تاریخ و ساعت برگزاری در آن ذکر شده است به ازای هر ساعت …… ریال است که معادل ۵۰ درصد از جمع کل تفاهم‌نامه را طرف دوم قبل از شروع کارگاه به عنوان پیش پرداخت به‌حساب ………….. یا شماره کارت …………………. به نام…………… واریز می‌نمایند.

ردیف تاریخ ساعت
     
     
     
     
     
     
     
     

ماده ۶: فسخ تفاهم‌نامه

این تفاهم‌نامه قبل از انقضاء مدت یا خاتمه آن در شرایط ذیل قابل‌فسخ به‌وسیله طرفین است؛

۶-۱- با توافق کتبی طرفین و بر اساس شرایط توافق شده.

۶-۲- شرایط خارج از اراده طرفین طبق مقررات قانونی و موارد فورس ماژور.

۶-۳- در صورت عدم انجام وظایف و تعهدات مندرج در همین تفاهم‌نامه از سوی طرف دیگر قابل فسخ بوده و خسارات وارده و ضرر و زیان‌های ناشی محاسبه و بایستی جبران گردد.

ماده ۷: حل اختلاف

کلیه اختلافاتی که ممکن است در اثر اجرای این تفاهم‌نامه یا تفسیر مندرجات آن بین طرفین رخ دهد و نتوان آنها را از طریق مذاکره حل و فصل نمود ابتدا با طرح نزد شخص مرضی الطرفین و سپس از طریق قوانین جمهوری اسلامی ایران و با طرح در مجامع ذیصلاح قابل‌پیگیری خواهد بود.

* این تفاهم‌نامه در دو نسخه مشتمل بر ۷ ماده بوده که هر نسخه حکم واحد را دارد و در تاریخ ……………….. تنظیم، امضا و مبادله گردیده است.

 امضا کسب‌وکار شما                                                                                            امضا طرف دوم

می توانید این نسخه را بصورت فایل word از طریق لینک زیر دانلود کنید:
https://kasbokareshoma.com/wp-content/uploads/2017/07/new.docx

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

اقتصاد

اقتصاد رفتاری، ترکیب علم اقتصاد و روانشناسی است .

  مباحث جدید در علم اقتصاد   اقتصاد رفتاری اقتصاد رفتاری، ترکیب علم اقتصاد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *