کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

انرژی انسان

بسم الله الرحمن الرحیم

 

     تو انرژی هستی.

تو از همان چیزی ساخته شده ای که خورشید و ماه و ستارگان ساخته شده اند.تو بسته ای متحرک و گویا از انرژی و نیرویی هوشمند به شکلی انسانی هستی.تو از سلول هایی ساخته شده ای که آنها از اتم ساخته شده اند و اتم ها هم از ذرات دون اتمی.

ذرات دون اتمی چی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه چیز انرژی است.

انرژی نه ایجاد میشه نه از بین می رود.

انرژی علت و معلول خودش است.

انرژی به طور یکنواخت در همه جا و همه موقع وجود دارد.

انرژی مدام در حال حرکت است و از شکلی به شکل دیگر در می آید.

انرژی افکار را دنبال می کند.

 

(هیچ قطعه ی اضافه ای در کائنات وجود ندارد.هرکسی در این دنیاست تا جا و مکانی را پرکند و هر تکه ای باید در پازلی بزرگ جا بگیرد.{دیپاک چوپرا} )

تو مرتبط هستی.

تو برهرچیز و هرکسی مرتبط هستی.تو قطعه ای کاملا منحصربه فرد از کلی به مراتب بزرگ تر و بخشی لاینفک از کائنات هستی.تو گلوله ای از انرژی در حوزه ای  به مراتب بزرگتر هستی.تو بخشی از یک انرژی به مراتب بزرگتر و بخشی از قدرت لایتناهی هستی.به واسطه ی درخواست تو،حکمت و خرد کل کائنات از آن توست.

اینترنت را در نظر بیاور .نمی توانی آن را ببینی و لمس کنی،اما می دانی که وجود دارد.واقعی است.اینترنت یک ارتباط انرژی نامرئی است که همه مان را به یکدیگر مرتبط می کند.تو هم به همین صورت به همه چیز و همه کس مرتبط شده ای.

آیا تا به حال پیش آمده است جمله ی افرادی را که به تو نزدیک هستند،برایشان تمام کنی یا همزمان هر دوی شما چیزی مشابه به زبان بیاورید؟

این مورد اتفاقی نیست،بلکه ارتباط است!این نمونه ای عالی است که نشان می دهد ما واقعا به اطرافیان خود متصل هستیم.

همه ی ما این تجربه را داشته ایم که ناگهان به یاد کسی می افتیم که سال هاست او را ندیده ایم یا با او حرف نزده ایم و چند دقیقه بعد تلفن زنگ می زند و او پشت خط است و ما حیرت زده می گوییم؛همین حالا به فکرت بودم . در واقع ما قصد و نیت او را قبل از اینکه اقدامی کند،گرفته ایم.افکار ما با سرعتی شگفت انگیز فراتر از زمان و مکان پیش می رود.از طریق مرتبط بودن است که تو می توانی انرژی افکار و نیت ها را قبل از اینکه حتی او شماره ی تلفنت را بگیرد،بگیری؛یا شاید اینکه در فکرش بودی باعث شد سر ذوق بیاید و به تو زنگ بزند.

به واسطه ی قانون جذب،تک تک ما مانند مغناطیسی قوی هستیم که میزان بیشتری ازهرآنچه در هرزمان احساس می کنیم،جذب می کنیم.

انرژی
انرژی

تو مغناطیس هستی.

تو مغناطیسی جاندار هستی.تو براستی موضوعات،افراد،عقایدو شرایطی را که در فرکانس انرژی مشابه با فرکانس انرژی خودت مرتعش و طنین افکن می شود،جذب می کنی.حوزه ی انرژی تو بر اساس افکارو احساسات به طور مداوم در حال تغییر است و عملکرد کائنات همچون آیینه ای است که بازتاب انرژی منعکس از جانب تو را به سوی خودت بر می گرداند.هر قدر افکار و احساسات تو قوی تر باشد،کشش مغناطیسی شدیدتر می شود.به هرحال این روندی نیست که نیازمند تلاش و تقلا باشد.

مغناطیس برای جذب شیء هیچ تلاشی نمی کند به سادگی این کار را انجام می دهد؛تو همینطور!تو به طور مداوم در روند جذب چیزی در زندگی ات هستی.

آیا متوجه شده ای که زندگی فعلی ات حاصل افکار،باورها و احساسات خودت تا این زمان بوده است؟؟؟؟

همین حالا هم می توانی آگاهانه و به عمد،هرآنچه را در طول عمرت آرزویش را داشته ای جذب کنی.از طریق قانون جذب می توانی افراد،منابع،پول،عقاید،راهکارها،اوضاع و در واقع هر آنچه برای خلق رویای آینده ات نیاز داری،به سوی خودت جذب کنی.

ما هرچه هستیم،نتیجه ی همان است که فکرش را کرده ایم.(بودا)

 

تو قدرتمند هستی

تو بیش از حد تصور خودت قدرتمند هستی.تو در حال خلق همه چیز در زندگی ات هستی.به محض اینکه این مورد را کاملا تصدیق کنی،و در قبال آن احساس مسوولیت کنی،هر کاری که تصورش را بکنی،می توانی انجام دهی.تو نویسنده ی زندگی خودت هستی و می توانی هر مسیری را که آرزو داری،انتخاب کنی.

تو توانایی داری که زندگی ات را متحول کنی.

تو این توانایی را داری که آینده ی دلخواهت را خلق کنی .

تو انرژی بالقوه بی حد و حصری داری.

به محض اینکه تصمیمی بگیری،کائنات هم با تو همدست می شودتا آن مورد عملی شود.(رالف والدو امرسون)

 

منبع:‌کتاب کلید کاربردی قانون جذب

 

نویسنده متن:‌ معصومه جعفری

 

معصومه جعفری
معصومه جعفری

 

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

شرایط عمومی مناقصات

شرایط عمومی مناقصات

تعاریف در شرایط عمومی مناقصات آشنایی با دنیای واژگان و اصلاحاتی که در دنیای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *