صفحه نخست / مقالات / راهنمای کسب و کار موفق / بیزینس شارکز بندرعباس
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

بیزینس شارکز بندرعباس

 

 

 

در بیزینس شارکز بندرعباس چه گذشت:

Business Sharks bnd

بیزینس شارکز بندرعباس
کسب و کار شما

 

دوره بیزینس شارکز بندرعباس از مورخه ۲۶ شهریورماه لغایت ۳۱ شهریورماه برگزار شد.

این دوره که بصورت ترکیبی آنلاین و کارگاهی، طی مدت ۷ جلسه اجرا شد.

از این ۷ جلسه آموزشی ۴ جلسه آنلاین و ۳ جلسه حضوری بود.

۴ جلسه آنلاین رو با موضوعات :

بازاریابی نسل سوم

خلق محصول ناب

کارآفرینی اینترنتی

ایده یابی و شناخت فرصت های کسب وکار

برگزار گردید و سعی بر این شد که تمامی موارد مورد نیاز تئوری در مورد سرفصل های ذکر شده به دوستان شرکت کننده انتقال داده شود تا بتوانند بهترین بهره برداری را در کسب و کار شان داشته باشند.

مدرسان این دوره جناب استاد رسول تقوایی،استاد دکتر علی خادم الرضا، استاد محمد آکوچکیان و استاد علیرضا جعفری بودند.

جلسه حضوری

در سه جلسه حضوری که از بعدظهر پنجشنبه ۳۰ مهرماه و تا صبح و بعدظهر جمعه مورخه ۳۱ مهر ماه برگزار گردید علاوه بر طراحی مدل بوم کسب وکار ،چگونگی ساخت محصول و نحوه مشارکت تیمی و شیوه ساخت پروژه را هم آموزش دیده اند و در انتها یک فیلم را جهت انتقال مفهومی پروژه آماده کردند.

مدرسان دوره حضوری نیز استاد محمد آکوچکیان و استاد علیرضا جعفری بودند.

 

 

 

فیلم پروژه گروه امید در بیزینس شارکز بندرعباس: 

 

شرح پروژه تیم امید در کارگاه بیزینس شارکز بندرعباس

درانتظار پیروزی…:

امروزه  یکی از دغدغه های جامعه بشری مسئله آلودگی هوا می باشد و این مسئله بسیار مهم سلامتی افراد زیادی را درگیر کرده است

. فیلمی که مشاهده نمودید در واقع معرفی یک محصولی است که بر روی گوشی های تلفن همراه طراحی شده و به منظور هشدارنزدک شدن به محیط و یا فضای آلوده  به افرادی که دارای بیماری های تنفسی ریوی یا مبتلایان به آسم هستند.

نحوه کار این محصول این گونه است:

زمانی که شخصی که از این نرم افزار استفاده می کند به محیط آلوده نزدیک می شود بوسیله صدای آژیر به او اطلاع رسانی خواهد شد که به محیط آلوده نزدیک می شود ویا مسیر را خود را تغییر دهد و یا پیشگیری های لازم را انجام دهدو از وسایل ایمنی و درمانی به موقع استفاده کند.

اما چرا این نرم افزار  بر روی گوشی تلفن همراه طراحی شده است: به دلیل اینکه امروزه تلفن همراه  بخاطر  کاربرد های زیادی که دارد یکی از وسایل ضروری شده که هر شخصی با خودش به همراه دارد.

  امروزه از تلفن همراه به عنوان یک دفتر تلفن، یک ماشین حساب،،ساعت مچی ، دوربین عکاسی و موارد بیشماری دیگری استفاده می شود و همچنین تلفن همراه مزیتی ویژه ای مثل ایکه  به راحتی قابل حمل است  و از این جهت گوشی همراه حائز اهمیت هست .

اما هدف اصلی مااین بوده که بتوانیم به بیماری های تنفسی، جانبازان شیمیایی ، مبتلایان به آلرژی کمک بکنیم.

بسیاری از افراد مبتلا در طول شبانه روز با تنگی نفس ، سرفه ها ، سردرد ،سوزش چشم و حالا با بیماری های دیگه درگیراند و آرامش روحی و جسمی ندارند از طرفی این مشکلات بعضی مواقع آن ها را  از حضور  درجامعه  باز می دارد.

با عملی شدن این طرح مبتلایان از نظر اقتصادی شرایط مناسب تری پیدا خواهند کرد و از هزینه های که مرتبا به همین دلیل ساده که می شد پیشگیری کرد و هزینه های  گزاف درمان و بستری در بیمارستان ها برای آن ها کاهش داد و سلامت جامعه را افزایش داد.

لطفاْ نظر تان را در مورد پروژه گروه امید ثبت کنید و این گروه را در اجرایی کردن پروژه همراهی کنید.

فیلم پروژه گروه ایده یابان جنوب  در کارگاه بیزینس شارکز بندرعباس:

 شرح پروژه تیم ایده یابان تجارت جنوب در کارگاه بیزینس شارکز بندرعباس

همانطور که می دانیم یکی از لذت بخش ترین تفریحات ما انسان ها و به خصوص ما ایرانی ها ، مسافرت کردن است. همیشه بعد از اتمام تحصیل، کار طاقت فرسا، اتمام دوره زمانی بیماری و.. برای تقویت روحیه و بالارفتن سطح انگیزه و انرژی به دنبال این هستیم که به مناطق خوش آب و هوا و دیدنی برویم و به قول معروف خستگی امان را به در کنیم .
امروزه متاسفانه با گذشت زمان و پدید آمدن مسائلی در زمینه اقتصادی، اجتماعی،فرهنگی و… مجبوریم تنش ها و استرس های مختلفی را تحمل کنیم ، با وجود مشکلات عدیده ای که وجود دارد، شاید بتوان گفت که سفرهای تفریحی(انفرادی یا خانوادگی) را به کلی فراموش کرده ایم. به عنوان مثال: از وقتی که یادم می آید، والدینم به صورت تمام وقت درگیر کار و کسب درآمد و خواهرانم مشغول درس و تحصیل بودند، برادرم نیز کار و کسب خودش را دنبال میکرد، به همین دلیل هیچ وقت این فرصت بی نظیر پیش نمی آمد که به اتفاق خانواده بخواهیم قصد و عزیمت مسافرت کنیم .
از این رو گروه خوش فکر و خلاق “ایده یابان برتر جنوب” که متشکل از ۴ تن به نام های آقایان زارعی و درویشی و بانوان رستمی و حسنی ، توانستیم طرح مفهومی برنامه ای تحت عنوان “مجازی پیمای ایرانیان” را به اتمام برسانیم که از طریق این اپلیکیشن در وهله اول افرادی که مشتریان موسسات آموزش مجازی و آژانس های گردشگری هستند( که بعدا به صورت فراگیر خواهد شد) میتوانند با مصرف حجم بسیار کمی از دیتای تلفن همراه شان به صورت آنلاین از هرجای این کره خاکی ، آن هم بدون فوت وقت به تمام نقاط شناخته شده کشورمان ( که بعدها خارج از کشور نیز مشمول این برنامه میشود) سفر کنند که در این صورت باعث می شود در صرف زمان و هزینه های ناشی از مسافرت به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند، آلودگی هوا، سوانح، تصادفات و سایر اتفاقات احتمالی دیگر به صورت کامل حذف میگردد، علاوه بر این ، نه تنها میتوان از اینترنت و شبکه های مجازی به طور بهینه و مفیدتر استفاده نمود بلکه با فرهنگ، آداب و رسوم، سبک زندگی، لهجه و گویش های سایر نواحی کشور عزیزمان ایران آشنا می شویم و همین امر افزایش دانش، اطلاعات و تجربه را در آنِ واحد برای فرد مسافر در پی خواهد داشت.
این اپلیکیشن قادر خواهد بود که در مرحله اول تصویری از شخص مورد نظر را اسکن کند و آن را به صورت آواتار در محیط برنامه تبدیل کند،

سپس از زیرمنوهای برنامه میتوان استان، شهر، مکان دیدنی مورد نظر، هم سفر ، همچنین خوراک، پوشاک و لهجه دلخواه خودمان را انتخاب کنیم، این برنامه که از جلوه های تصویری با کیفیتی برخوردار است، این نوید را به طرفدارانش می دهد که مسافرتی تماماً واقعی و ملموس را تجربه خواهند کرد.
امیدواریم که حمایت مسوولین مربوطه و با تجاری سازی این پروژه علاوه بر پارامترهای مذکور ، بتوانیم بر صفا، صمیمیت و تحکیم ارتباط بنیاد خانواده ی ایرانی بیفزاییم.
با “مجازی پیمای ایرانیان” زیباترین، کم هزینه ترین و امن ترین سفرها را برایتان آرزومندیم.

دوستدار مسافرت شما
ایده یابان برتر جنوب

لطفاْ نظر تان را در مورد پروژه گروه ایده یابان برتر جنوب ثبت کنید و این گروه را در اجرایی کردن پروژه همراهی کنید.

 

فیلم گروه مشاوران رشد در کارگاه بیزینس شارکز بندرعباس

 

لطفاْ نظر تان را در مورد پروژه گروه مشاوران رشد ثبت کنید و این گروه را در اجرایی کردن پروژه همراهی کنید.

 

گفتگو با نماینده گروه امید:

سرکار خانم اشرف السادات طبایی

بیزینس شارکز بندرعباس
بیزینس شارکز بندرعباس

فایل صوتی گفتگو با سرکاخانم اشرف السادات طبایی

 

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان شرکت کننده در دوره بیزینس شارکز بندرعباس

علیرضا جعفری

مدیر وب سایت کسب وکار شما

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

شرایط عمومی مناقصات

شرایط عمومی مناقصات

تعاریف در شرایط عمومی مناقصات آشنایی با دنیای واژگان و اصلاحاتی که در دنیای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *