کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

قدرت کلام

 قدرت کلام

چگونه فکر و ذهن شفابخش می شود؟

در وجود هر یک از ما نیرویی شفادهنده و درمان کننده ای وجود دارد که قادر است با بیماری ها و ناخوشی ها مقابله و مبارزه کند و آنها را نابود و ریشه کن سازد. برای بهره گیری از این قدرت شگرف کافی است تابه کانون و خاستگاه آن پی ببریم وطرزکار و کاربردش رابدانیم تابه شفا و تندرستی جسمی و روحی دست یابیم.

می دانیم که علم ودانش شناخت قوانین و قواعد واصول است ومقصود شناخت و آگاهی طبقه بندی شده و سیستماتیکی می باشد که برپایه گشودن رمزهای مخفی و مجهولی قرار دارد که از دوران تکوین تامکاشفه ادامه داشته است.

قدرت کلام
قدرت کلام

در کتب باستان قوانین روح و روان،تفسیر و تعریف می شود و از حقیقت وجودشخصیت هایی چون مسیح و موسی و ایلیا ،پل و دیگران سخن ها به میان می آیدو ایشان را انسان هایی می خواند که در کره ی خاکی زندگی می کردند و حالت ها و جلوه های روحی و روانی خاکیان را داشتند و به این حقیقت رسیده بودند که از خلال مطالعات و به کارگیری قوانین روح می توان به شادی وکمال و تندرستی و سعادت و اعتدال و آرامش رسید و بر این نکته وقوف تندرستی و سعادت و اعتدال وآرامش رسید و در هستی خویش است.

سه گام سلامتی

گام اول_ خدا را تنها مظهر هستی و قادری یکتا بشمارید و در آن شک و تردید نکنید.

پروردگار روحی است که کل نظام عالم را در بر می گیرد و روحی است سرشار ازخلاقیت که در همه جا حی حاضر است و روح زنده و نیرومندی که حتی در قلب شما حضور دارد.

صفات و ملکات او را به یاد آورید و زیر لب ترنم کنید_(او روح و خرد بیکران است و مهر ونیکی مطلق است و قدرت لایزال وجمال وکمال نامتناهی)

 

گام دوم_ همه را ببخشید و افکار مهرآمیزخود را نثارمردم دنیا سازید و بگویید من آزادانه وبا خلوص نیت همه را می بخشم و انسانی آزاده هستم و معنی این کار خود را که حقیقتی در آن هست می دانم. آنگاه هر قیدو بندو تنگا و محدودیت را از سراچه ذهن و روح خود برانید و پراکنده سازید.

 

گام سوم_ یقین کنید وصادقانه مطمئن شوید که حضور شفابخش پروردگار در درون ما،سلامتی و سرور و نشاط را به جسم و جان تان باز خواهد آورد و تندرستی و طراوت خواهد بخشید. این عبارت را تکرار کنید

(_من باور می کنم وقبول دارم و می دانم که از هم اکنون شفای مرابه همراه می آورد وتمام پیکرم را درخود می گیرد)

آنگاه شکرخدارابه جای آورید که عظیم ترین نیروی شفادهنده وجود است.

با اجرای این تمرین به این باور می رسیم که خداوند در همه احوال حضور دارد و با قبول این اصل در می یابیم که در تمام لحظه های زندگی می توانیم کلید سلامتی و تعادل و آرامش و شادمانی و تکامل و پیشرفت خود را در دست داشته باشیم و این در صورتی میسر است که هیچ گاه او را از پیش دیده خود دور نسازیم.

منبع: کتاب ذهن زیبا اثر دکتر ژوزف مورفی

مترجم: هوشیار رزم آزما

نویسنده متن:‌ معصومه جعفری

معصومه جعفری
معصومه جعفری

 

 

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

شرایط عمومی مناقصات

شرایط عمومی مناقصات

تعاریف در شرایط عمومی مناقصات آشنایی با دنیای واژگان و اصلاحاتی که در دنیای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *