کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

مشاور اختصاصی

  1. مشاور اختصاصی
  2. مدیر برنامه در بندرعباس
  3. برنامه ریز شغلی
  4. هل دهنده
  5. همراه
  6. حامی
  7. دوست خوب
  8. قابل اطمینان
  9. منظم و پیگیر بودن
  10. مدیریت حرفه ای برنامه های شخصی شما

تمامی این خدمات در شهر بندرعباس توسط مجموعه آموزشی کسب و کار شما برای شما همشهریان بزرگوار ارائه می گردد.

من علیرضا جعفری بعنوان مشاور و مدیر مجموعه کسب و کار شما در بندرعباس یکی از بزرگترین سوالات جلسات مشاوره را و شاید به نوعی بزرگترین دغدغه مراجعه کنندگان را نداشتن یک فردی در کنار خودشان که مرتبط کارها و اقدامات لازمی را که باید انجام بدهند رو یادآوری بکند، مشاهده و لمس کردم.

معمولا اگر چنین افرادی را  در کنار خودشان داشتند می توانستند بهتر و مطلوب تر کارهای روتین خود را انجام دهند.

به نسبت درخواستی که در این خصوص وجود دارد، مجموعه کسب و کار شما به فکر تشکلیل یک تیم مجرب و کارآمد کرده است که بتواند در هر زمینه ای که مراجعین به دلیل داشتن مشغله های روزمره زیاد زندگی و شغلی، دچار عدم توانایی برنامه ریزی هستند و یک فرد و یا همراه و یا مشاور و یا هل دهنده اختصاصی خودشان را داشته باشند به این دوستان و بزرگواران ارائه خدمت کند.

اگر فرد پرمشغله ای هستید، شما برای اینکه بتوانید برنامه های روزانه شخصی (ورزش، مطالعه، مهمانی ها، کنترل وزن، مناسبت، امورات سلامت و…) و یا شغلی خود (جلسات کاری، پیگیری های روزانه، تماس های ضروری و…) را مدیریت کنید نیاز به یک دوست و همراه خوب دارید.

شاید شما هم مثل من خیلی از دوستانی را می شناسید که در طی یک روز مشغله های زیادی را دارند و همیشه هم به فکر این هستند که تمامی امورات را بدون هیچ کوتاهی انجام دهند.

مدیر برنامه اختصاصی در بندرعباس

داشتن یک مدیربرنامه اختصاصی می تواند ما را حتی در مسیر مدیر موفق شدن هم توانمند تر بسازد.

نقش یک مشاور و یا همراه یا هل دهنده اختصاصی در اینجا پر رنگ می شود که تیم کسب و کار شما بعد از برگزاری یک جلسه مشاوره با شما طرح اولیه برنامه ریزی شخصی و یا شغلی شما را انجام می دهد و از آن به بعد مطابق با درخواست شما، نماینده مجموعه به عنوان پشتیبان شما یا مدیر برنامه های شما کارهای جاری شما را مرتبط پیگیری می کنند و از طریق فضای آنلاین و تماس های و راه های ارتباطی موجود پیگیر و همراه شما خواهند بود.

شما هم می توانید همانند افراد معروف دنیا و افراد هدفمند برای انجام دادن  کارها و تمامی فعالیت هاتون فردی را در کنار خود داشته باشید که بتوانید با خیال آسوده از این که دیگر کاری را فراموش نمی کنید به روند رو به رشد زندگی خودتان برسید و رفاه و آرامش و پرستیژ کاری خود را همیشه برای خودتان به همراه داشته باشید.

اگر به فکر این هستید که با سایرین وجه تمایزی مثبتی داشته باشید ، داشتین یک مدیر برنامه حرفه ای، هل دهنده، همراه و یا مشاور اختصاصی شما و یا برنامه ریز شخصی شما در کنار خودتان یک اقدام مناسب خواهد بود.

علیرضا جعفری

مدیر وب سایت کسب و کار شما

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

شرایط عمومی مناقصات

شرایط عمومی مناقصات

تعاریف در شرایط عمومی مناقصات آشنایی با دنیای واژگان و اصلاحاتی که در دنیای کسب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *