صفحه نخست / مقالات / پادکست های صوتی / شیوه‌ های رهبری در کسب و کار – مقدمه
کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

شیوه‌ های رهبری در کسب و کار – مقدمه

لطفاً به فایل صوتی زیر گوش دهید:

 

سلام همراهان گرانقدر وب سایت کسب و کارشما.
علیرضا جعفری هستم مدرس و مشاور در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار و از اینکه در این دوره صوتی همراه من هستید از شما صمیمانه سپاسگزارم.

در این مجموعه فایل های صوتی راهکارهایی را با هم مرور می کنیم که بتونیم با انجام دادن اون تبدیل بشیم به یک رهبر کارمد در کسب و کار خودمون. این راهکارها متفاوت است با روش های خشک و دیکتاتور گونه ی مدیرانی که دوست دارند صرفا فقط نقش یک رهبر رو بازی کنند.

یک اتفاق ساده ای که در بعضی از کسب و کارها به وفور دیده می شه اینه که کارکنان به محض این که قصد ورود به محل کارشون دارند روحیه خودشون رو از دست میدن و با ذهنی خسته و پر از آشوب وارد محل کار شون می شن. برای اینکه بتونیم از این داستان تکراری رهایی پیدا کنیم، یکی از راه حل ها اینه که کارکنان وفاداری رو تربیت کنیم.

ویژگی های کارکنان وفادار

کارکنان وفادار به نظر من باید، ویژگی هایی مثل علاقمندی، ویژگی آماده بودن برای انجام کار چه از لحاظ ذهنی و جسمی، توانمند و مشتاق کار بودن، پذیرای انجام فعالیت های گروهی و مشترک بودن و همکاری با یکدیگر رو داشته باشند و شما باید برای کارکنان تان نقش معلمی رو که همیشه آمادگی لازم رو برای آموزش داره رو بازی کنید.

این باور رو درون اونها ایجاد بکنید که هر زمان کارکنان نیاز داشتند، شما به عنوان معلمی مستعد و آماده، حاضرید برای آموزش دادن به اونها قدم بردارید.

با کارکنان مون هم کلام بشیم و این بحث رو با اونها مطرح کنیم که در محیط اطرافشون افرادی رو که دید و نگاه کوتاهی دارند رو حذف بکنند و از این گونه افراد فاصله بگیرند. در این روش ما به افکار درونی و یک پارچه سازی قلب کارکنان و مدیران می پردازیم که بتونیم یک کسب وکار متحد و هم دل رو داشته باشیم.

در درس اول اهمیت بین ارتباط و دوستی بین کارکنان و مدیران رو مورد بررسی قرار می دهیم.
در درس دوم مطالبی مهم و ارزنده در مورد مربی بودن در کسب و کار و اینکه چکار کنیم که کارکنانمون خودشون رئیس خودشون باشند مطالبی رو خواهیم گفت.
و در درس سوم به ارزش گذاری کارهای انجام شده در کسب و کارخواهیم پرداخت.

از اینکه با ما همراه هستید از شما کمال تشکر رو دارم.

کتاب فرمول پی (π) (نسخه چاپی)

درباره علیرضا جعفری

علیرضا جعفری
علیرضا جعفری موسس وب سایت کسب و کار شما و مدرس و مشاوره در زمینه راه اندازی و بهبود عملکرد کسب و کار

همچنین بررسی کنید.

شما توانمندید

شما توانمندید

شما توانمندید؛ خیلی وقت ها دوست داریم چنین جملاتی را بشنویم، اصولاً زمانیکه از فردی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *